Liene Vāciete: "Realizējot momentus, spēles gala rezultāts būtu bijis citādāks."

Ievietots 11.04.21.

Savu 1. kārtas spēli Sieviešu futbola līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda.

Svētdien, 11. aprīlī, Liepājas stadiona “Daugava” rezerves laukumā savu pirmo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, viesojoties pie līgas jaunpienācējas – Liepājas FS.

Pirmajā puslaikā mettietes vairāk kontrolēja bumbu, tomēr 28. minūtē pretinieces pēc stūra sitiena atklāja rezultātu (0:1).

Otrajā puslaikā FS Metta futbolistes ļoti aktīvi uzbruka, beigās spieda mājinieces, lai izrautu vismaz neizšķirtu, bet tas neizdevās.

Sezonu sieviešu Meistarkomanda iesāk ar minimālu zaudējumu viesos.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenās treneres Lienes Vācietes komentāru:

Jāatzīst, ka šodien kopumā parādījām vāju sniegumu. Tā līdz galam neizdevās nekas no iecerētā. Droši vien kaut kur nospēlēja tas, ka vēl joprojām uz citu komandu fona esam ļoti jaunas. Varēja manīt milzīgu satraukumu, no kura meitenēm tā arī neizdevās tikt vaļā visas spēles garumā. Neskatoties uz to, ka kopumā ar sniegumu nevaram būt apmierinātas, tāpat izveidojām vairākus reālus vārtu gūšanas momentus, kurus realizējot spēles gala rezultāts būtu bijis citādāks, bet uzskatu, ka ilgtermiņā ar šādu spēles iznākumu būsim lielākas ieguvējas. Uzvaras gadījumā būtu viegli palikt pašapmierinātām, jo rezultāts taču pozitīvs, neskatoties uz to, ka kopējais sniegums ne tuvu nav tā spēle, kādu esam spējīgas rādīt. Bet pie šāda zaudējuma paliek rūgtums un rodas papildus sportiskā motivācija kaut ko mainīt un darīt lietas labā tā, lai nākamajā spēle jau varam parādīt pavisam citu sniegumu.Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere