Liene Vāciete: "Atjaunosim spēkus un emocijas, lai vēl labākā kvalitātē aizvadītu sezonas otro pusi!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 30.05.21.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda. (Foto: LFF)

FK Auda
0 - 1
FS Metta

Sestdien, 29. maijā, Audas stadionā kārtejo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, viesojoties pie līgas jaunpienācējām FK Auda.

Pirmajā puslaikā mettietēm bija vairāki momenti gūt vārtus, kas palika neizmantoti, puslaikam noslēdzoties ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrajā puslaikā divas nulles uz tablo un vairākas kļūdas padarīja spēli nervozāku, taču otro spēli pēc kārtas FS Metta futbolistes izrāva uzvaru spēles izskaņā.

Alīnas Šilovas gūtie vārti kompensācijas laikā zaļi-baltajām atnesa uzvaru 1:0!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenās treneres Lienes Vācietes komentāru:

Spēle Ķekavā bija līdz šim smagākā šosezon, pirmo puslaiku aizvadījām pārliecinošāk, bija vairāki momenti, kurus vajadzēja realizēt un tad jau būtu pašām vieglāka dzīve, bet tas neizdevās, tāpēc otrais puslaiks izvērtās ļoti nervozs un ar ārkārtīgi daudz pieļautajām kļūdām. Jau otro spēli pēc kārtas izdodas izcīnīt uzvaru, gūstot vārtus kompensācijas laikā. Šādi izcīnītas uzvaras parāda, ka tas raksturs, kurš mums iztrūka sezonas sākumā, beidzot sāk parādīties. Uz šo spēli dažādu iemeslu dēļ mums bija ļoti daudz iztrūkumu sastāvā, tāpēc priecājos, ka mums ir tik plašs un spējīgs rezervistu soliņš, kas arī spēj aizvest komandu līdz pozitīvam rezultātam. Nākamā spēle mums paredzēta vien 20. jūnijā, kad Hanzas vidusskolas laukumā uzņemsim SK Super Nova meitenes. Tuvākās nedēļas atjaunosim spēkus un emocijas, lai vēl labākā kvalitātē aizvadītu sezonas otro pusi.Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere