Liene Vāciete: "Komanda novērtē atbalstu, un tas motivē laukumā cīnīties par katru centimetru!"

Ievietots 29.08.19.

Latvijas Kausa pusfināla spēli aizvadījusi FS Metta komanda.

Trešdien, 28. augustā, Arkādijas stadionā Latvijas Kausa izcīņas 1/2 fināla cīņu aizvadījusi FS Metta komanda, tiekoties ar citu Rīgas komandu – Rīgas Futbola skola.

Pirmā puslaika sākumā pretinieces ātri izvirzījās vadībā, kamēr zaļi-baltās līdz precīzam raidījumam netika, tā arī noslēdzoties pirmajam puslaikam – 0:1.

Otrajā puslaikā mettietes izveidoja labas iespējas un varēja izlīdzināt rezultātu, tomēr 69. minūtē ielaida otros vārtus un piedzīvoja zaudējumu ar 0:2.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenās treneres Lienes Vācietes komentāru:

Secinājums pēc spēles viens - vēl nav mūsu laiks. Saturs ļoti patika un iepriecināja meiteņu sniegums, sākumā nedaudz nogulējām, tāpēc arī ielaidām ātrus vārtus, bet pēc tam jau spēle sakārtojās un izveidojām vairākus labus vārtu gūšanas momentus, kurus, diemžēl, neizdevās realizēt un tieši tas arī patraucēja gūt panākumu spēlē kopumā.
Latvijas Kausa izcīņa mums ir noslēgusies, bet priekšā vēl sezonas noslēguma spēles, kuras noteikti centīsimies noslēgt uz pozitīvas nots.
Paldies visiem atbalstītājiem, kuri Arkādijas stadionā radīja tādu atmosfēru it kā mēs spēlētu mājās. Komanda novērtē atbalstu, un tas motivē laukumā cīnīties par katru centimetru.