Liene Vāciete: "Futbolā sīkumu tiešām nav!"

Ievietots 17.08.21.

Divas spēles divās nedēļās aizvadījusi FS Metta komanda.

Svētdien, 8. augustā, Hanzas vidusskolas laukumā kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, uzņemot FK Auda.

Pirmajā puslaikā mettietes guva divus vārtus un pirmās 45 minūtes noslēdza ar 2:0 vadību.

Otrā puslaika sakumā pretinieces vienus vārtus atguva, taču izskaņā FS Metta futbolistes pēc stūra guva arī trešos vārtus, uzstādot spēles gala rezultātu.

Lietainā laikā izcīnīta 3:1 uzvara pret FK Auda.

Tikmēr nedēļu vēlāk zaļi-baltās RTU stadionā viesojās pie SK Super Nova/RTU, aizvadot Latvijas kausa izcīņas 1/4 fināla spēli.

Šajā duelī uzvarētāju pamatlaikā noskaidrot neizdevās (1:1), un spēle nonāca līdz 11 metru soda sitienu sērijai, kurā precīzākas tomēr bija pretinieces.

Pēc aizvadītajām spēlēm piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenās treneres Lienes Vācietes komentāru:

Sieviešu futbola līgas spēlē pret FK Auda komandu izdevās aizķerties aiz savas spēles, principā ļoti apmierināja tas, ko darījām laukumā. Varējām sasist vēl vairāk, bet pēc satura tiešām izdevās spēli pilnībā kontrolēt un veidot momentus pēc dažādām situācijām. Priecēja dažādība uzbrukumu veidošanā un tas, kā pie vārtu gūšanas momentiem mēs nonācām. Par kausa spēli pret SK Super Nova, jāatzīst, ka futbolā sīkumu tiešām nav. Ir daudzas nianses, kas ietekmē komandas sniegumu. Un visticamāk, ka šāds iznākums, ņemot vērā visus apstākļus, bija tikai likumsakarīgs. Pēc spēles noteikti bijām labākas, un iznākumam vajadzēja būt pilnīgi citādākam. Neizdevās realizēt vairākus 100% vārtu gūšanas momentus spēles nogrieznī. Savukārt pēcspēles soda sitienos droši vien nospēlēja mūsu vecums un spēja šādā atbildīgā momentā saglabāt vēsu prātu un aukstasinību. Neskatoties uz to, ka piedzīvojām sāpīgu zaudējumu, ticu, ka no šis pieredzes mēs kā komanda augsim un būsim tikai ieguvējas.Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere