Ielaižam abu puslaiku izskaņā un piedzīvojam zaudējumu Latvijas čempionvienībai

Ievietots 08.07.20.

Sesto spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Riga FC
2 - 0

Trešdien, 8. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta 6. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Skonto stadionā viesojoties pie Riga FC.

Pirmais puslaiks iesākās līdzīgā cīņā, nedaudz vairāk bumbu kontrolēja mājinieki, bet aktīvi uzbrukumā bija arī viesi.

Turpinājumā teritoriāls pārsvars piederēja Riga FC, tomēr īpaši bīstamu momentu daudz nebija – vienreiz savu modrību nācās nodemonstrēt Saulītim.

Mettieši tikmēr iespējas meklēja pretuzbrukumos un tika pie vairākām standartsituācijām, tomēr pretinieku vārtsargam briesmas nebija jānovērš.

Puslaika pēdējās desmit minūtēs Riga FC piederēja liels pārsvars, un izšķirošs izrādījās pēdējais stūra sitiens puslaikā – visaugstāk izleca Stuglis, kurš atklāja spēles rezultātu – 0:1.

Pēc pārtraukuma Riga FC  turpināja uzbrukt, kamēr zaļi-baltie pacietīgi aizsargājās un meklēja savu iespējas pretuzbrukumos.

Kopumā ilgi puslaikā nebija bīstamu vārtu gūšanas momentu, līdz 80. minūtē Mbombo no 14 metriem sita pretkustībā, bet Saulītis teicami bumbu atvairīja.

Pēdējās desmit minūtēs arvien aktīvāk uzbrukumā devās FK Metta futbolisti, tomēr pašās beigās iekrita pretuzbrukumā, ko pretinieki izmantoja – 0:2.

Zaudējums Latvijas čempionei. Jau svētdien uzņemsim citu Rīgas klubu FK RFS.