FK Metta pirmo apli noslēdz ar zaudējumu pret FK Auda

Ievietots 26.04.24.

Kārtējo spēli šosezon aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 3
FK Auda

Piektdien, 26. aprīlī, kārtējo spēli TonyBet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Auda.

Agrus vārtus pēc mājinieku pozicionālas kļūdas aizsardzībā guva FK Auda, jau 3. minūtē izvirzoties vadībā.

Līdzvērtīgā spēlē vēl viena kļūda atnesa nākamos vārtus – 33. minūtē ātrajā uzbrukumā FK Auda pārsvaru dubultoja (0:2).

Otrajā puslaikā FK Metta devās laukumā ar jaunu sparu, tomēr trešā kļūda lika vēlreiz atrast bumbu savā vārtu tīklā – 60. minūtē Ramires apsteidza Sorokinu un no tuvas distances iesita trešos vārtus (0:3).

Izskaņā gan momenti bija Melnim un Vinicius Souza, līdz 84. minūtē pēc stūra sitiena vārtus guva Kārlis Vilnis (1:3)!

Lai atspēlētos ar to bija par īsu, piedzīvojot zaudējumu ar 1:3.

Alvis Sorokins, Jordan Bender, Kārlis Vilnis, Hugo Jesse, Yusif Yakubu, Rendijs Šibass, Daniils Ulimbaševs, Oskars Vientiess, Markuss Ivulāns, Bruno Melnis, Mohamet Lamine Correa

Mikus Vasiļevskis, Vinicius Souza, Mahamud Karimu, Oleksandrs Kurtsev, Emīls Aizpurietis