Savu otro spēli “Ziemas Kauss” izcīņā aizvadījusi FS Metta komanda.

FS Metta
6 - 1
FK Olaine

Trešdien, 13. februārī, savu otro spēli turnīrā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda, Elektrum Olimpiskajā centrā tiekoties ar AFA Olaine futbolistēm.

Spēli ļoti veiksmīgi iesāka mettietes, jau pirmajā minūtē izvirzoties vadībā. Linda Kazlauska izdarīja tālu, taču spēcīgu sitienu, raidot bumbu vārtu tīklā – 1:0. Arī puslaika turpinājumā zaļi-baltās kontrolēja notikumus laukumā, gūstot vēl divus vārtus. Abos gadījumos Anastasija Vainere lieliski darbojās soda laukuma iekšienē un ar diviem vārtiem panāca 3:0. Tiesa, pašā puslaika izskaņā olainietēm vienus vārtus izdevās atgūt.

Līdzīgi kā pirmo puslaiku, arī otro FS Metta futbolistes iesāka ar ļoti ātru vārtu guvumu – 42.minūtē Anastasija Fjodorova ar sitienu šķērītē guva komandas ceturtos vārtus. Šāds rezultāts uz tablo turējās pusstundu līdz Fjodorova izsķīrās par tālsitienu, bumbu raidot vārtu augšējā stūrī – 5:1! Spēles izskaņā mettietes guva vēl vienus vārtus, izceļoties Katrīnai Daņilovai, uzstādot spēles gala rezultātu 6:1.