FK Metta viesos piedzīvo minimālu zaudējumu pret FK Liepāja

Ievietots 19.05.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Liepāja
1 - 0

Ceturtdien, 19. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 14. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, stadionā “Daugava” viesojoties pie FK Liepāja.

Spēles pirmajā puslaikā bumbu vairāk kontrolēja liepājnieki, taču mettieši droši darbojās aizsardzībā, neļaujot mājiniekiem tikt pie bīstamiem momentiem.

Tikmēr viesiem padevās arī pāris asi pretuzbrukumi, kuru priekšplānā bija Artjoms Puzirevskis, tomēr tikt līdz vārtu guvumam pirmajās 45 minūtēs nevienai no komandām neizdevās.

Diemžēl otrā puslaika sākumā FK Liepāja izvirzījās vadībā – 47. minūtē pēc stūra sitiena visaugstāk izleca Dodo, panākot 1:0 vadību pretiniekiem.

Līdz pat spēles beigām vienu vārtu pārsvars deva cerību FK Metta futbolistiem, kuri centās meklēt iespējas izlīdzinājuma vārtiem, tomēr pieredzējušie FK Liepāja futbolisti spēli noveda līdz uzvarai.

Pirmajā spēlē uz dabīgā laukuma piedzīvojam minimālu zaudējumu.

Jānis Beks, Niklāvs Treimanis, Kārlis Vilnis, Daniels Fedorovičs, Normunds Uldriķis, Rūdolfs Zeņģis, Oskars Vientiess, Lūkass Vapne, Bruno Melnis, Artjoms Puzirevskis, Yunusa Muritala