FK Metta viesos izcīna uzvaru pret FK Jelgava

Ievietots 19.04.19.

Septīto spēli 2019. gada Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomandas futbolisti.

FS Jelgava
1 - 2

Piektdien, 19. aprīlī, FK Metta futbolisti devās uz Jelgavu, kur FK Jelgava kluba bāzē aizvadīja Optibet Virslīgas 7.kārtas spēli pret FK Jelgava komandu.

Spēli ļoti aktīvi iesāka mettieši, jau otrajā minūtē tiekot pie diviem stūra sitieniem – otrajā no tiem Kovaļonoks izdarīja sitienu ar galvu, tomēr bumba lidoja nedaudz vārtiem secen.

Turpinājumā laukumā bija redzams līdzīgs futbols, bet puslaika vidū iniciatīvu pārņēma FK Metta futbolisti. Labs sitiens no 15 metriem padevās Masanganem, glāba Māliņš, bet no izcilas pozīcijas atlēkušo bumbu vārtos raidīt neizdevās Dzhamalutdinov.

Viesu pārsvars un saasinājumi pieauga, un pēc kārtējās standartsituācijas Kgotso Masangane bija izveicīgākais vārtu priekšā – 1:0! Puslaika izskaņā jelgavnieki aktivizējās un izveidoja divus trīs bīstamus momentus, bet teicami vārtos darbojās Ošs, un zaļi-balto cietoksnis palika neieņemts.

Notikumiem bagāts izvērtās otrā puslaika sākums – bumbas kontrolē izteiktu pārsvaru komandas neieguva, bet guva vārtus. 53. minūtē pēc centrējuma ar galvu precīzi sita Ivanovs, izlīdzinot rezultātu – 1:1.

Bet ilgi neizšķirts uz tablo nenoturējās – stūra sitiens 55.minūtē, Ozoliņš trāpa pa pārliktni un Masangane no tuvas distances atgūst vadību mettiešiem2:1!

Lai gan turpinājumā nedaudz vairāk ar bumbu bija FK Jelgava, tomēr bīstamākus momentus izveidoja tieši zaļi-baltie – vairākas reizes uzbrukuma smailē bīstami sita Masangane, taču Māliņš aļņus glāba.

Līdz pat spēles beigām mettieši disciplinēti darbojās aizsardzībā un izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas – ar 2:1 viesos pārspēta FK Jelgava.