FK Metta piekāpjas FS Jelgava un apstājas Latvijas kausa 1/4 finālā

Ievietots 13.08.22.

Latvijas kausa izcīņas spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FS Jelgava
2 - 1

Sestdien, 13. augustā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja Latvijas kausa 1/4 fināla spēli, FK Jelgava bāzē viesojoties pie FS Jelgava.

Spēles iesākums viesiem izvērtās neveiksmīgs – 3. minūte pēc stūra sitiena otrajā vilnī ar precīzu sitienu FS Jelgava izvirzījās vadībā, bet 19. minūtē pēc pasivitātes aizsardzībā pretinieki pārsvaru dubultoja (0:2).

Pēc “aukstās dušas” spēles sākumā FK Metta futbolisti pamodās, tuvojoties puslaika izskaņai meklējot iespējas uzlauzt jelgavnieku aizsardzību, kas beidzot izdevās 40. minūtē – Correa piespēlēja gar vārtiem, un bumba no pretspēlētāja nonāca vārtos (1:2)!

Otrā puslaika sākumā viesiem bija bīstams saasinājums pēc stūra sitiena, bet 67. minūtē par otro brīdinājumu no laukuma tika noraidīts Gabriels Kirkils, kas sarežģīja zaļi-balto uzdevumu atspēlēties.

Tomēr FK Metta futbolistiem pašā spēles izskaņā izdevās tikt pat pie diviem momentiem – Pūļa sitienu no labas pozīcijas atvairīja vārtsargs, bet Melnis ar galvu sita pāri…

Piedzīvojam zaudējumu Jelgavā un apstājamies Latvijas kausa 1/4 finālā.

Jānis Beks, Rūdolfs Zeņģis, Gabriels Kirkils, Daniels Fedorovičs, Jānis Grīnbergs, Oskars Vientiess, Kristofers Rēķis, Bruno Melnis, Jean Mbassi, Mohamet Lamine Correa, Artjoms Puzirevskis