Andris Riherts: "Paldies puišiem par izcīnīto uzvaru!"

Ievietots 21.07.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

SK Super Nova
1 - 3

Piektdien, 21. jūlijā, kārtējo čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Salaspils pilsētas stadionā viesojoties pie SK Super Nova.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus pēc ātras un skaistas izspēles guva Lūkass Vapne, panākot vadību FK Metta (1:0)!

Arī otrajā puslaikā pirmie vārtus guva zaļi-baltie (precīzs Vasiļevskis), tad pretinieki vienus vārtus atguva, bet izskaņā punktu uz i pielika Vladislavs Fjodorovs – 3:1 uzvara viesos.

Sāksim ar patīkamo - paldies puišiem par izcīnīto uzvaru! Nebija viegli, sen arī nebija uzvarēts. Protams, ilga izlašu pauze, tagad kausa izcīņa, bija spēles, kur spēlējām neizšķirti, tāpēc tā uzvara šķietami ilgāk bija jāgaida. Punkti krājas, tas ir labi. Nepatīkamā lieta, ka otro spēli pēc kārtas laukumā ir ātrā palīdzība. Ceru, ka Vilnim un abiem Āfrikas spēlētājiem no FK Liepāja un SK Super Nova viss būs kārtībā ar veselību. Diezgan nepatīkama situācija, bet gribu uzteikt gan tiesnešu, gan oficiālo personu, gan mediķu rīcību, kas palīdzēja visu izdarīt operatīvi. Tajā ziņā organizatoriski visi ļoti labi noreaģēja, ceru, ka tās sekundes noderēs un puišiem viss būs kārtībā. Spēli iesākām slikti, bet guvām ļoti labus vārtus. Pirmais puslaiks tajā ziņā nebija pēc rezultāta. Otrais puslaiks bija saraustīts, līdz ātrajai palīdzībai un pēc ātrās palīdzības pa lielam bijām ņēmuši vērā pirmā puslaika kļūdas, kur pretinieks meistarības dēļ nevarēja realizēt savus momentus, bet mēs vienkārši realizējām savējos. Smags komandas darbs, gatavosimies jau nākamajai spēlei. Pirmajos vārtos Vlads aizsardzībā nospēlēja līdz galam, tālāk Taka un Lūkass nospēlēja meistarīgi. Arī pārējie vārti labi, sakarīgi - lietas, kuras darījām arī treniņā šoreiz nostrādāja. Pirmajā puslaikā kliboja malas, pretinieks skrēja aiz muguras, samainījām Rendiju ar Oleksandru, bet otrajā tāpat nācās ielikt Zurabu, kurš ātrāks un veiklāks. Viņi arī izlika ātru spēlētāju, kas neļāva atslābt. Visi spēlētāji ir labā spēļu tonusā, bija arī spēles pret Aris Limmasol un FC Paphos - organizējam arī tādas spēles, lai spēlētājiem būtu starptautisko spēļu pieredze, gan spēļu prakse. Mums bija smaga spēle pret FK Liepāja kausā, kur zaudējām pendelēs, tāpēc nācās rotēt, izlikt emocionāli svaigākos spēlētājus laukumā, lai atsvaidzinātu spēkus.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris