Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla spēlē viesosimies pie FK Beitar/Riga Mariners

Miks Vilkaplāters
Ievietots 26.06.24.

Latvijas kausa izcīņas izlozē noteikts FK Metta pretinieks.

FK Beitar/Riga Mariners
0 - 4
FK Metta

26. jūnijā norisinājās 11.lv Latvijas kausa 1/8 fināla izloze, kas FK Metta komandai pretī ielozēja 2. līgas komandu FK Beitar/Riga Mariners.

Par gaidāmo pretinieku:

  • Vēsturiski FK Beitar ir dibināts 2008. gadā un vairāk pazīstama kā telpu futbola komanda. Aizvadītajā sezonā klubs piedalījās Optibet Nākotnes 1. līgas sacensībās, kur ierindojās 7. vietā, tomēr šogad neizgāja licencēšanu.
  • FK Beitar/Riga Mariners apvienojās šosezon un startē Altero.lv LIIGA līgā [2. līgas nosaukums – aut.], kur 7 spēlēs ir izcīnījuši 15 punktus un ierindojas 2. vietā savā apakšgrupā.
  • Komandas rezultatīvākais futbolists 2. līgā ir Aļģirdas Gražis ar 8 vārtiem, bet viņam seko Artjoms Pavlovskis ar trim vārtiem.
  • 11.lv Latvijas kausa izcīņas iepriekšējās četrās spēlēs gaidāmie pretinieki ar 2:0 un 4:1 pārspēja 3. līgas komandas FK Union un FK RSU, kam sekoja divas uzvaras pret citām 3. līgas vienībām – 3:1 pret FK Iecava un 5:0 pret Futbola Parks Academy.
  • Arī šajās sacensībās ar 7 vārtiem komandas rezultatīvākais spēlētājs ir Aļģirdas Gražis, kurš ir arī visas kausa izcīņas rezultatīvākais futbolists.
  • FK Metta un FK Beitar/Riga Mariners iepriekš savā starpā nav tikušies, un šī būs komandu pirmā savstarpējā cīņa.

Uzdevums ir nepārprotami skaidrs – iekļūt Latvijas kausa 1/4 finālā!

Novēlam mūsu Meistarkomandai veiksmīgu izbraukuma spēli!

FK Beitar/Riga Mariners – FK Metta

Sestdiena, 13. jūlijs, plkst. 18.00

Mežaparks SV, Rīga