Ievietots 16.07.23.

Latvijas kausa 1/8 fināla spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

2 (5) - 3 (6)
FK Liepāja

Svētdien, 16. jūlijā, mūsu Meistarkomanda aizvadījusi Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla spēli, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Liepāja.

Spēles sākumā nolija pamatīgas lietusgāzes, un ātri vadību ieguva mājinieki – 3. minūtē vienā pieskārienā vārtu apakšējā stūrī sita Takaya Sasaki (1:0)!

Pāris minūtes pēc gūtajiem vārtiem zaļi-baltie turpināja agresīvi uzbrukt, taču vēlāk iniciatīvu pārņēma viesi, bīstamus momentus gan neizveidojot.

Tomēr liepājnieki puslaika izskaņā ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet panāca arī vadību – 35. un 37. minūtē ar galvu no vārtu priekšas iesita Roberts Meļķis (1:2).

Otrajā puslaikā FK Metta vairāk kontrolēja bumbu un meklēja iespējas izlīdzinājumam. 82. minūtē pēc bīstama izklupiena pretinieki saņēma noraidījumu.

Vairākumu ātri izdevās izmantot, kad divas minūtes vēlāk ar teicamu sitienu neizšķirtu panāca Bruno Melnis (2:2)! Pamatlaika izskaņā bija atklāts futbols, bīstams tālsitiens bija Kurtsevam, bet vārtsargs atsita.

Papildlaikā pamatīgā lietū divas lieliskas iespējas ar galvu bija uz maiņu nākušajam Sirbu, taču realizēt tās neizdevās. Otrā papildlaika vidū sastāvi tika izlīdzināti, jo noraidījumu saņēma Fjodorovs.

Galā sekoja 11 metru sitienu sērija, kur ievadā pa stabu trāpīja Melnis, liepājnieki iesita visus četrus, taču mājinieki atbildēja tikai ar trim precīziem sitieniem (Vientiess, Vapne, Rēķis).

Dramatiskā spēlē, lietainos laikapstākļos izstājamies no Latvijas kausa izcīņas.