Ievietots 25.05.19.

Kārtējo spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

Spartaks Jūrmala
1 - 0

Sestdien, 25. maijā, Jūrmalas pilsētas stadionā “Sloka” savu 15. kārtas spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, viesojoties pie Spartaks Jūrmala.

Lai gan mettieši spēli iesāka aktīvi, Spartaks Jūrmala realizēja savu pirmo iespēju – 4. minūtē no vārtu priekšas precīzi sita Vukmanič (0:1).

Pēc ātrajiem vārtiem komandu aktivitāte nedaudz pierima. Drīz gan FK Metta pārņēma iniciatīvu, daudz kontrolējot bumbu.

Arī saasinājumu uzbrukumā bija pietiekoši – vairākas reizes gar vārtiem piespēlēja Birka, soda laukumā bieži jūrmalnieki tika turēti spriedzē, bet izlīdzināt rezultātu neizdevās.

Otro puslaiku uzreiz ar lielu ofensīvu uzsāka viesi, piespiežot pretiniekus pie soda laukuma.

Zaļi-baltie daudz arī uzbruka vārtiem, tomēr neskaitāmie sitieni lidoja nedaudz pāri vai vietā bija vārtsargs.

Bieži uzbrukumi tika veidoti caur kreiso malu, aktīvs bija Birka, tomēr pietrūka noslēdzošā sitiena.

Izskaņā rīdzinieku spiediens bija milzīgs – vietām glāba Meļņičenko, bet vietām pietrūka precīza noslēguma. Diemžēl otrajā puslaikā gūt vārtus neizdevās – 0:1.