FK Metta aizraujošā spēlē piekāpjas FK Žalgiris

Ievietots 17.08.19.

Pārbaudes spēli Viļņā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Žalgiris
2 - 1

Sestdien, 17. augustā, FK Metta futbolisti LFF stadionā Viļņā aizvadījusi pārbaudes spēli pret Lietuvas vienu no spēcīgākajām vienībām FK Žalgiris.

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki, 3. minūtē pēc stūra sitiena gūstot vārtus un izvirzoties vadībā.

Diemžēl jau spēles sākumā pretinieki ieguva divu vārtu pārsvaru, kad pēc stūra sitiena neveiksmīgi Ševeļovs raidīja bumbu savos vārtos – 0:2.

Lai gan sākums nebija veiksmīgs, mettieši daudz vairāk kontrolēja bumbu un lika leišiem darboties aizsardzībā.

Divas izcilas iespējas bija Viniciusam, tomēr viņš lieliskos momentus vārtu guvumā nepārvērta. Tikmēr laukuma otrā pusē Helmuts Saulītis atvairīja 11 metru soda sitienu!

Puslaika izskaņā labais sniegums rezultējās vārtu guvumā – Rendijs  Šibass pēc lieliskas komandas sadarbības 45. minūtē no 16 metriem sita precīzi apakšējā stūrī un samazināja rezultāta starpību – 1:2!

Otro puslaiku, neskatoties uz sastāvā izmaiņām enerģiski iesāka FK Metta futbolisti, meklējot iespējas izlīdzināt rezultātu.

Aktivitāte pavēra arī brīvās zonas, spēlei kļūstot arvien aizraujošākai un atklātākai, pie iespējām tiekot abām komandām.

Teicams moments gūt vārtus bija Tamirlanam, tomēr izgājienu vienatnē pret vārtsargu realizēt neizdevās.

Noslēgumā aizraujošā spēlē minimāls zaudējums A Lyga līderiem ar 1:2.

FK Žalgiris – FK Metta

2:1 (2:1)

Helmuts Saulītis, Emīls Birka, Kirils Ševeļovs, Normunds Uldriķis, Kabelo Seriba, Benson Fazili, Kristaps Liepa, Tamirlan Dzhamalutdinov, Rendijs Šibass, Vinicius Oliveira De Veneranda, Kgotso Masangane

Dāvis Ošs, Roberts Ķipsts, Raimonds Krollis, Matīss Zēģele, Krists Kristers Gulbis, Ričards Žaldovskis, Pārbaudāmais spēlētājs Nr.1, Pārbaudāmais spēlētājs Nr.2

Svētdiena, 25. augusts, plkst. 19:30