Andris Riherts: "Šodien jāatvainojas ne tikai par rezultātu, bet arī par parādīto sniegumu."

Ievietots 05.05.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Trešdien, 5. maijā, Optibet Virslīgas čempionāta 8. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Liepāja.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus guva liepājnieki – 7. minūtē pēc stūra sitiena precīzs bija Dāvis Ikaunieks.

Otrajā puslaikā mettieši kļuva aktīvāki, taču līdz bīstamam momentam netika, kamēr spēles izskaņā FK Liepāja pievienoja vēl divus vārtus.

Piedzīvojam sauso zaudējumu mājās ar 0:3.

Apsveicu FK Liepāja ar uzvaru! Pretinieki atbrauca uz Rīgu uzspēlēt kvadrātu bez lielas pretestības. Par lielu nožēlu jāsaka, ka šodien tā bija realitāte, un tā tas notika. Viņi darbojās pārliecinoši visās laukuma pusēs, pietiekami asi reaģēja, ja radās kādas brīvās zonas, kā arī to izmantoja. Kā vienmēr standartsituācija atnesa vārtus, tāpat arī pēc mūsu standartsituācijas izveidojās moments pie mūsu vārtiem. Jāatzīst, ka paši arī ne īsti kaut ko izveidojām. Šodien jāatvainojas ne tikai par rezultātu 0:3, bet arī par parādīto sniegumu. Ieķerties šajā spēlē laikam nemaz nevarējām - FK Liepāja no mums nenobijās. Pretiniekiem ir pieredzējis kolektīvs, kas droši spēlē ar bumbu un spēlē pacietīgi.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris