FS Metta U-14 komanda izcīna 4.vietu "Kazachenok Cup"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 30.04.18.

FS Metta U-14 komanda aprīļa izskaņā aizvadījuši starptautisko jauniešu Elites turnīru “Kazachenok Cup 2018”.

Laika posmā no 27. līdz 29. aprīlim Krievijas otrajā lielākajā pilsētā Sanktpēterburgā jau desmito reizi norisinājās starptautiskais jauniešu Elites futbola turnīrs “Kazachenok Cup 2018”, kurā 4.vietu izcīnīja FS Metta U-14 futbolisti.

Kā jau iepriekšējos gados ierasts, arī šogad sacensību dalībnieku sastāvā netrūka skaļu vārdu, jo turnīrā piedalījās tādu pasaulē zināmu futbola klubu, kā krievu FC Spartak Moscow, FC Zenit Saint Petersburg, FC Dynamo Moscow, Izhorec-INKON, baltkrievu FC BATE, itāļu FC Torino un portugāļu FC Porto jauniešu komandas.

Jāņa Gobas trenētie mettieši tika ielozēti grupā ar spēcīgo portugāļu FC Porto, kā arī krievu klubiem FC Dynamo Moscow un Izhorec-INKON.

Turnīra atklāšanas mačā mettieši, pateicoties Dario Šita gūtajiem vārtiem ar 1:0 pārspēja FC Dynamo Moscow. Grupas otrajā spēlē mūsu futbolistiem pretī stājās titulētā portugāļu kluba FC Porto jaunā maiņa, un šajā spēlē nācās atzīt dienvidnieku pārākumu ar 0:2. Tikmēr grupas noslēdzošajā duelī pret krievu Izhorec-INKON tika svinēts pārliecinošs panākums ar rezultātu 3:0. Divi vārti šajā spēlē Ņikitam Pašņevam, vieni Dario Šitam.

Grupu turnīra rezultāti ļāva FS Metta futbolistiem sasniegt turnīra 1/2 finālu, kurā gan aizraujošā cīņā nācās ar minimālu rezultātu 0:1 atzīt krievu FC Spartak Moscow pārākumu. Cīņā par trešo vietu pretī stājās jau turnīrā iepazītā FC Porto komanda, un arī šoreiz spēcīgāki izrādījās portugāļi – 1:3. Vienīgos vārtus guva Dario Šits.

Tādējādi mūsu futbolisti turnīru noslēdza ceturtajā vietā turnīra kopvērtējuma tabulā.

Savukārt sacensībās triumfēja FC Spartak Moscow futbolisti, kas “Kazachenok Cup 2018” fināla spēlē pārspēja itāļu FC Torino.

Vairāk par “Kazachenok Cup 2018” turnīru un FS Metta U-14 komandas spēļu rezultātiem lasīt ŠEIT

Augsta līmeņa pretinieks un spriedze katrā spēlē, kas ir galvenais faktors, lai mēs attīstītos un cerētu uz veiksmīgu nākotni. Esmu apmierināts ar mentālo progresu turnīra gaitā un mūsu spējām adaptēties šādu pretinieku vidū. Pēdējā spēlē izrādījām nopietnu vēlmi uzvarēt pretineiku, taču uzdevumu neizpildījām. Ir pamats cerēt, ka tie nav mūsu griesti!Jānis GobaFS Metta U-14 komandas treneris