FS Metta U-15 futbolisti starptautisko elites turnīru "MIC 2018" noslēdz dalītā 5.vietā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 02.04.18.

Dalību starptautiskajā jaunatnes elites futbola turnīrā “Mediterranean International Cup 2018” (MIC) noslēgusi FS Metta U-15 komanda. 

Laika posmā no 27.martam līdz 1. aprīlim vienā no gleznainākajām vietām Spānijā, kas atrodas Katalonijas ziemeļu piekrastē – kurortā Kosta Brava – 18. reizi norisinājās starptautiskais jaunatnes elites futbola turnīrs “Mediterranean International Cup 2018” (MIC), kurā FS Metta un Latvijas godu un tēlu plašākai futbola sabiedrībai spodrināja mūsu U-15 vecuma grupas futbolisti.  Šajā turnīrā mūsu sadarbības partneris bija Baltic Sports Agency.

Turnīrā, kurā savulaik spēlējušas tādas pasaules mēroga zvaigznes kā Lionels Mesi, Neimārs, Filips Koutinju, Huans Mata un Kasemiro, FS Metta komanda tika ielozēta “F” grupā, kurā turnīru iesāka ar pārliecinošu uzvaru pret vietējo UE Llagostera ar 7:2 – pa diviem gūtajiem vārtiem šajā spēlē Lūkasam Vapnem un Artjomam Puzirevskim, kamēr pa reizei izcēlās Kristupas Keršys, Oskars Vientiess un Niklāvs Treimanis. Turpinājumā mettieši svinēja uzvaras arī pret korejiešu Enksport un amerikāņu FC Central Los Angeles komandām ar attiecīgi 2:0 un 9:2, pārliecinoši triumfējot grupā un iekļūstot turnīra 1/8 finālā.

Šajās spēlēs kopumā ar 4 vārtu spēlēs kopumā ar 4 vārtu guvumiem atzīmējās Artjoms Puzirevskis, pa diviem vārtiem Lūkasam Vapnem, Kristupam Keršyam un Kārlim Vilnim, bet reizi bumbu vārtos raidīja Niklāvs Treimanis. Komandas kopējo vārtu attiecība grupu turnīrā – 18:4!

Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā FS Metta futbolistiem pretī stājās korejiešu Traum SV Asahikawa, kuru izdevās pārliecinoši pārspēt ar 5:1. Pa diviem vārtiem šajā spēlē Lūkasam Vapnem un Artjomam Puzirevskim, bet ar vieniem vārtiem izcēlās Toms Kristiāns Bičevskis. Turnīra 1/4 finālā mettiešiem bija sagaidāms duelis ar spēcīgo spāņu Valencia CF akadēmijas komandu, kurā spēlēs pimrais puslaiks noslēdzās ar mūsu komandas neizmantotu lielisku iespēju un aizraujošu neizšķirtu 1:1. Tomēr otrajā puslaikā Valensijas futbolisti izrādījās pieredzējušāki un spēcīgāki, izcīno uzvaru ar 5:1. Vienīgos vārtus mūsu labā guva Artjoms Puzirevskis.

FS Metta komanda tādējādi turnīru noslēdza dalītā piektajā vietā, vienīgo zaudējumu piedzīvojot turnīra ceturtdaļfinālā.

Vairāk par “Mediterranean International Cup 2018” turnīru un U-15 vecuma grupas spēļu rezultātiem lasīt ŠEIT 

Vienmēr vēlies aizvadīt spēles ar pretiniekiem, kas ir spēcīgāki par tevi pašu, lai būtu labs sparings un šajās spēlš varētu augt. Grupu turnīra un 1/8 fināla spēlēs uzvarējām ļoti pārliecinoši, kamēr 1/4 finālā pretī stājās daudz nopietnāks pretinieks - Valencia CF. Šajā spēlē spēlējām uzbrūkošu futbolu, tomēr pretinieks izrādījās spēcīgāks. Šajā spēlē varu izcelt divus aspektus - spāņu futbolisti bija labāki tehniskajā izpildījumā, kā arī šajā vecumā nobriedušāki un fiziski spēcīgāki lielajam futbolam. Paldies puišiem par aizvadīto turnīru un turpinām neatlaidīgi strādāt arī turpmāk!Andrejs GluščuksFS Metta U-15 komandas treneris