FS Metta U-14 komanda noslēgusi dalību "Gothia Cup"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 19.07.18.

FS Metta U-14 komanda atgriezusies no starptautiskā Elites jaunatnes turnīra “Gothia Cup”.

Jūlija vidū FS Metta U-14 komanda devās uz Gēteborgu, kur norisinājās pasaulē lielākais starptautiskais jauniešu futbola turnīrs “Gothia Cup”, kurā šogad piedalījās vairāk nekā 1700 komandas no 80 valstīm, spēlēm norisinoties uz 110 laukumiem.

“Gothia Cup” U-14 vecuma grupā sacentās 195 komandas, sadalītas 47 apakšgrupās. FS Metta komanda triumfēja savā apakšgrupa, izcīnot neizšķirtu 1:1 un uzvaru 8:0 attiecīgi pret Zviedrijas komandām Solängens BK un Eskilsminne IF, kā arī ar 8:0 pārspēj Cleveland FC vienību no ASV. Grupu turnīrā ar 4 vārtu guvumiem izcēlās Dario Šits un Bruno Melnis, divi vārti Kārlim Vilnim un Kārlim Neimanim, bet pa reizei izcēlās Ņikita Pašņevs, Jegors Novikovs, Rihards Būmanis un Marts Eglītis.

Mettieši kā grupas uzvarētāji iekļuva izslēgšanas spēlēs, kur 1/64 finālā pretī stājās portugāļu Charneca de Caparica Futebol Clube, kuri tika pārspēti ar 5:0. Divi vārti Dario Šitam, vieni Bruno Melnim, Ņikitam Pašņevam un Kristeram Ataram. 1/32 finālā zaļi-baltajiem atkal nācās spēkoties ar Zviedrijas komandu, šoreiz BK Astrio, taču, neskatoties uz nospiedošo pārsvaru, spēles pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu 1:1 (Dario Šits). Tomēr 11 metru soda sitienu sērija FS Metta futbolistiem nebija veiksmīga, piekāpjoties pretiniekiem ar 3:4.

Vairāk informācijas par “Gothia Cup” turnīra norisi ŠEIT

Foto no turnīra meklēt ŠEIT