Starp Sieviešu futbola labākajām futbolistēm arī FS Metta spēlētājas

Miks Vilkaplāters
Ievietots 26.11.18.

Novembra izskaņā norisinājās Sieviešu futbola sezonas noslēguma vakars.

Piektdien, 23. novembrī, norisinājās tradicionālais Latvijas sieviešu futbola sezonas noslēguma vakars, kurā tika suminātas Sieviešu futbola līgas un Sieviešu futbola 1. līgas 2018. gada sezonas labākās futbolistes, kuru vidū bija arī mūsu Sieviešu Meistarkomandas pārstāves.

Svinīgajā sezonas noslēguma pasākumā par FS Metta komandas labāko spēlētāju tika atzīta vārtsardze Laura Siņutkina, kas 7 no 15 spēlēm aizvadīja bez ielaistajiem vārtiem.

Tikmēr par Sieviešu 1.līgas čempionāta labāko pussardzi tika sumināta mūsu kluba futboliste Nelle Treimane, kura bija arī turnīra rezultatīvākā futboliste ar 24 gūtajiem vārtiem.

Kā jau iepriekš minējām Lienes Vācietes un Romāna Kvačova trenētās FS Metta futbolistes savā debijas sezonā izcīnīja pirmo vietu un čempiontitulu Sieviešu 1. līgas čempionātā. Tāpat tika noteikta čempionāta simboliskā izlase, kurā iekļautas tika uzreiz 6 zaļi-baltās – Laura Siņutkina, Laura Sondore, Jevgēnija Arzubova, Nelle Treimane, Anastasija Fjodorova un Katrīna Daņilova.

Apsveicam un lepojamies ar mūsu futbolistēm!