FS Metta trešo spēļu apli iesāk ar pārliecinošu uzvaru pret Rīgas FS

Ievietots 10.09.23.

Pirmo noslēdzošā apļa spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

8 - 1
Rīgas Futbola skola

Svētdien, 10. septembrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Rīgas FS.

Pirms šīs spēles Rīgas FS ar 4 punktiem bija astotajā vietā, bet zaļi-baltās bija sakrājušas 28 punktus, kas deva 4. vietu.

Jau no pirmajām minūtēm pārsvars piederēja mājiniecēm, un 7. un 9. minūtē jau izdevās gūt divus vārtus, kad precīzi sita Katrīna Garanča un Signija Šenberga (2:0)!

Arī turpinājumā FS Metta futbolistes aktīvi uzbruka, līdz puslaika beigām vēl divus vārtus pievienojot Amēlijai Lipšānei, bet vienreiz precīzi sita Katrīna Daņilova, bet pretinieces vienus vārtus izskaņā atguva (5:1).

Otrajā puslaikā vēl trīs bezatbildes vārtus pievienoja Signija Šenberga, uzstādot gala rezultātu – 8:1!