FS Metta spēlē rezultatīvi un pārspēj FK Auda

Ievietots 01.10.23.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FS Metta
5 - 2
FK Auda

Svētdien, 1. oktobrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Auda.

Pirms šīs spēles FK Auda ar 10 punktiem ieņēma 6. vietu, bet zaļi-baltās bija sakrājušas 32 punktu, kas deva 4. vietu.

Tikmēr otrdien zaļi-baltās bez izlašu futbolistēm un vairākām U-14 komandas spēlētājām aizvadīja pārbaudes spēli pret Latvijas WU-19 izlasi, piedzīvojot zaudējumu ar 1:3 (vienīgie vārti Anastasijai Vainerei).

Spēles sākumā pārsvars piederēja mettietēm, taču pirmos vārtus guva FK Auda – 9. minūtē ātrajā pretuzbrukumā viesu futbolistes ieguva pārsvaru (0:1).

Tomēr ātri vien Paula Dzene un Signija Šenberga jau panāca 2:1, bet līdz puslaika beigām Šenberga pievienoja vēl divus vārtus (4:1).

Otrā puslaika sākumā izgājienu pret vārtsardzi izmantoja Emīlija Sofija Druviņa, panākot jau četru vārtu pārsvaru.

Pašā spēles izskaņā FK Auda vienus vārtus atguva, bet rezultāts vairāk nemainījās – 5:2 uzvara!