FS Metta sieviešu komanda šosezon debitēs Baltijas Sieviešu futbola līgā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 04.03.20.

Šosezon debiju Baltijas Sieviešu futbola līgas čempionātā piedzīvos FS Metta sieviešu komanda.

FS Metta
-
FK Kauno Žalgiris

Pirms divām sezonām FS Metta sieviešu komanda ar čempionu titulu debitēja 1. līgas čempionātā, bet aizvadītajā sezonā ar bronzas godalgām pirmo reizi startēja augstākajā līgā.

Arī šosezon mettietēm sagaidāma debija, piedaloties starptautiskajā Baltijas Sieviešu futbola līgas čempionātā, kurā no katras no Baltijas valstīm startēs divas komandas.

Komandas izspēlēs viena apļa turnīru, bet čempioni sezonas izskaņā tiks noskaidroti “Final Four” turnīrā, kas notiks Latvijā.

FS Metta futbolistes BWFL uzsāks 21. martā, plkst. 18.00, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot leišu FK Kauno Žalgiris.

No piecām spēlēm mettietes trīs aizvadīs mājās – jau minētā atklāšanas spēle, kā arī dueļi pret Rīgas FS un FC Flora.

Izbraukumā zaļi-baltās dosies gan uz Lietuvu, gan Igauniju, viesojoties pie spēcīgās Gintra Universitetas un JK Tallinn Kalev.

2020. gada sezona mūsu sieviešu Meistarkomandai, gluži tāpat kā abus iepriekšējos gadus, atkal nesīs jaunus izaicinājumus. Šogad bez dalības Sieviešu futbola līgā, spēlēsim arī Baltijas Līgā, kuras ietvaros mums būs iespēja mēroties spēkiem ar kaimiņvalstu spēcīgākajām komandām. Ļoti novērtējam, ka mums ir dota šāda iespēja un ticu, ka meitenēm tā ir papildus motivācija visai sezonai kopumā. Tajā pašā laikā labi apzināmies, ka tas mums būs ļoti nopietns izaicinājums, tāpēc sagatavošanās posms tiek aizvadīts ļoti produktīvi un piesātināti. Ne tikai ar treniņiem, bet arī ar dalību Ziemas Kausā, Telpu futbola čempionātā, kā arī piedalīsimies Riga City Cup turnīrā. Tāpat arī nedēļu pirms šīs sezonas atklāšanas spēles Hanzā uzņemsim JK Tammeka Tartu no Igaunijas, un ar šo treniņspēli noslēgsim mūsu pirmssezonas sagatavošanās posmu. Iepriekšējās divas sezonas meitenēm ir devušas iespēju apbružāties, nobriest gan psiholoģiski, gan spēles ziņā. Gan kā komandai, tāpat arī individuāli. Tieši tāpēc gribu ticēt, ka jau uzkrātā pieredze mums palīdzēs rādīt stabilu sniegumu visas sezonas garumā. Priecāsimies un patiesi novērtēsim tikpat siltu atbalstu klātienē katrā no spēlēm, kāds līdz šim tas bija jau aizvadītajās sezonās. Lai mums visiem kopā izdevusies sezona!Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere