FS Metta sieviešu komanda sezonu noslēdz ar uzvaru pret FK Auda

Miks Vilkaplāters
Ievietots 05.11.22.

Noslēdzošo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FK Auda
1 - 3
FS Metta

Sestdien, 5. novembrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu pēdējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Audas stadionā viesojoties pie vietējās FK Auda .

Pirms spēles FS Metta turnīra tabulā jau bija nodrošinājusi 2. vietu ar 31 izcīnīto punktu, bet FK Auda ar 16 punktiem bija nodrošinājušas 5. vietu.

Pirmajās divās sezonas savstarpējās spēlēs FS Metta izcīnīja uzvaru ar 4:0 un 1:0.

Jau no pirmajām minūtēm aktīvākas bija mettietes, gūstot arī pirmos vārtus spēlē, kad ar precīzu sitienu izcēlās Katrīna Garanča (1:0)!

Lai arī viesu futbolistēm bija teritoriāls pārsvars, arī FK Auda atbildēja ar asiem prettriecieniem, liekot aizsardzībā spēlēt modri.

Tuvojoties puslaika izskaņai FS Metta pārsvaru dubultoja – 42. minūtē precīza bija Sofija Gluščuka (2:0)!

Arī otro puslaiku daudz enerģiskāk iesāka zaļi-baltās, tomēr 57. minūtē kļūdījās laukuma vidusdaļā, ļaujot pretiniecēm vienus vārtus atgūt.

Ilgi gan vienu vārtu pārsvars uz tablo nepalika – piecas minūtes vēlāk pēc Treimanes piespēles vārtus tuvajā stūrī guva Katrīna Daņilova (3:1)!

Noslēgumā abas komandas tika pie momentiem, nedaudz vairāk to bija FS Metta futbolistēm, taču rezultāts vairs nemainījās.

Sezonu noslēdzam ar uzvaru viesos.

FK Auda – FS Metta

1:3 (0:2)

FS Metta:

Madara Matrevica, Linda Mergupe-Kutraite, Fanija Mežecka, Kristīne Evelīna Lodziņa, Tīna Zankovska, Alīna Šilova, Katrīna Daņilova, Paula Dzene, Sofija Gluščuka, Katrīna Garanča, Paula Linda Liniņa

Uz maiņu:

Nelle Treimane, Anastasija Vainere, Amēlija Lipšāne, Vasilisa Sadikova, Una Jēgere, Enija Elīza Briede, Jasmīne Lisovska

Vārtus guva:

Katrīna Garanča, Sofija Gluščuka, Katrīna Daņilova