FS Metta sieviešu komanda gūst trīs vārtus un pieveic FK Iecava

Ievietots 11.06.23.

Septīto spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FK Iecava
0 - 3

Svētdien, 11. jūnijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi noslēdzošo 1. apļa spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Iecavas stadionā viesojoties pie FK Iecava.

Pirms šīs spēles FK Iecava ar 4 punktiem bija septītajā vietā, bet zaļi-baltās bija sakrājušas 10 punktus, kas deva 4. vietu.

Jau no spēles pirmajām minūtēm aktīvi darbojās FS Metta futbolistes un guva ātrus divus vārtus – 16. minūtē pēc stūra sitiena skaistus vārtus guva Alīna Šilova, bet trīs minūtes vēlāk no vārtu priekšas precīzi sita Vasilisa Sadikova (2:0)!

Arī turpinājumā pārsvars piederēja viesu futbolistēm – vienā no epizodēm Vainere trāpīja pa pārliktni, bet atlēkušo bumbu vārtos iesist neizdevās Šenbergai.

Otrā puslaika sākumā lieliska iespēja panākt trīs vārtu pārsvaru bija Lipšānei, tomēr 59. minūtē 11 metru soda sitienu atvairīja ilggadējā komandas biedre Sofija Sidorova.

Līdz spēles beigām iespējas bija Upītei un Lipšānei, un tieši Amēlija pielika punktu spēlei – 85. minūtē pussardze sita precīzi pēc stūra sitiena otrā viļņa (3:0)!