FS Metta futbolistes kompensācijas laikā izrauj uzvaru pret FK Auda

Ievietots 29.05.21.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda.

FK Auda
0 - 1

Sestdien, 29. maijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi septīto spēli jaunajā Sieviešu futbola līgas sezonā, Ķekavā viesojoties pie FK Auda.

Abas komandas aizvadīja otro savstarpējo spēli šosezon. Ja pirmajā mettietēm bija izteikts pārsvars, un tika izcīnīta droša uzvara ar 2:0, tad šī spēle bija kārtīgs pārbaudījums.

Dažādu iemeslu dēļ FS Metta nevarēja palīdzēt vairākas pamatsastāva spēlētājas, un nervozā pirmajā puslaikā komandas devās pārtraukumā ar divām nullēm uz tablo.

Otrā puslaika sākumā Liene Vāciete veica uzreiz divas spēlētāju maiņas, lai aktivizētu spēli, taču ar vārtu gūšanu nevedās un uz tablo nemainīgi turējās bezvārtu neizšķirts.

Spēles izšķirošie notikumi norisinājās jau kompensācijas laikā – 94. minūtē komandas kapteine Alīna Šilova teicami izpildīja soda sitienu no 20 metriem, sitot bumbu vārtu apakšējā stūrī un izraujot uzvaru viesos ar 1:0!

Sarežģītā spēlē uzvara un vērtīgi trīs punkti!