FS Metta atspēlējas un mājās pārliecinoši pārspēj SK Super Nova

Ievietots 06.08.23.

Vienpadsmito spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

5 - 1
SK Super Nova

Svētdien, 6. augustā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot SK Super Nova.

Pirms gaidāmās spēles FS Metta futbolistes ar 19 punktiem ieņēma 4. vietu, kamēr pretinieces ar četriem punktiem atradās 7. pozīcijā. Pirmajā savstarpējā spēlē uzvaru ar 2:0 izcīnīja zaļi-baltās.

Spēles sākumā pēc standartsituācijas vārtus guva pretinieces, bet līdz puslaika vidum FS Metta futbolistes jau ieguva vadību.

Vispirms 19. minūtē izgājienā precīza bija Katrīna Daņilova, bet 25. minūtē pēc stūra sitiena ar galvu iesita Kristīne Evelīna Lodziņa. Zaļi-baltajām bija arī iespējas palielināt pārsvaru, bet tās netika izmantotas.

Otrā puslaika sākumā lieliska iespēja bija Šenbergai, bet sitienu atvairīja vārtsardze, kamēr Vainere pēc tālsitiena norībināja pārliktni.

Tomēr 65. minūtē Signija Šenberga panāca savu – uzbrucēja pārliecinoši iesita vārtu apakšējā stūrī, panākot 3:1!

Pašā izskaņā atlēkušo bumbu vārtos raidīja Paula Linda Liniņa, bet ar tālsitienu gala rezultātu uzstādīja Anastasija Vainere (5:1)!