Ar 7 mettiešiem Latvijas izlasēs noslēgusies izlašu pauze

Miks Vilkaplāters
Ievietots 12.10.17.

Latvijas nacionālā futbola izlase aizvadījusi cikla spēles pret Fēru salu un Andoras izlasēm, kamēr U-21 izlase spēkojās ar Nīderlandes un Skotijas vienaudžiem.

Kā jau iepriekš minējām, Dāvis Indrāns jau trešo reizi tika izsaukts uz Latvijas nacionālo izlasi, gatavojoties Pasaules čempionāta kvalifikācijas cikla spēlēm ar Fēru salu un Andoras valstsvienībām. Jāpiebilst, ka Latvijas izlases treneru korpusā darbojas arī FK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris Andris Riherts.

Pirmajā spēlē izbraukumā Latvijas izlase cīnījās neizšķirti ar Fēru salām – 0:0, kamēr mājās, 10. oktobrī, izcīnīja pārliecinošu uzvaru pret Andoras izlasi ar 4:0. Dāvis Indrāns pirmo spēli izlaida dzelteno kartīšu limita dēļ, kamēr uzvarā aizvadīja pilnu spēli, izcīnot savu pirmo uzvaru Latvijas valstsvienības kreklā.

Tikmēr uz Latvijas U-21 izlases treniņnometni pirms gaidāmajām cikla spēlēm pret Nīderlandi un Skotiju tika izsaukti arī pieci FK Metta/Latvijas Universitāte spēlētāji: aizsargi Rendijs Šibass un Dāvis Sandis Strods, pussargi Eduards Emsis un Vladislavs Fjodorovs, kā arī uzbrucējs Ņikita Ivanovs.

6.oktobra cīņā viesos pret Nīderlandi U-21 izlase aizvadīja ceturto EČ kvalifikācijas cikla spēli, kurā pamatsastāvā devās Ņikita Ivanovs un Eduards Emsis, bet uz maiņu nāca Vladislavs Fjodorovs un Dāvis Sandis Strods. Latvijas izlase gan piedzīvoja zaudējumu ar 0:3.

Četras dienas vēlāk Latvijas futbolisti cīnījās ar Skotijas vienaudžiem, arī šoreiz atzīstot pretinieku pārākumu ar 0:2. Šajā spēlē laukumā devās arī trīs mettieši – Eduards Emsis uzsāka spēli pamatsastāvā, bet Ņikita Ivanovs un Rendijs Šibass iznāca uz maiņu.

Foto: LFF