Paldies, Viktor!

Miks Vilkaplāters
Ievietots 01.06.23.

FS Metta ziņo par aktualitātēm treneru personālā.

FS Metta ilggadējais mūsu kluba treneris Viktors Mazurs saņēmis jaunu izaicinājumu trenera karjerā ārpus Latvijas robežām, pievienojoties Kipras kluba Aris Limassol FC treneru personālam.

Viktors darbu turpinās Kipras čempionvienības akadēmijas sistēmā, darbojoties ar jauniešu Elites komandām.

Viktors Mazurs mūsu kluba sistēmai pievienojās 2011. gada vidū, strādājot kā treneris bērnu un jauniešu futbolā.

Turpinājumā Mazurs darbojās ar Elites komandām dažādās vecuma grupās, sākot no U-14 līdz U-18, kā arī ir vadījis FK Metta-2 komandu.

Šajā laikā speciālists ieguva plašas zināšanas un pieredzi, regulāri paaugstinot savu kvalifikāciju, pateicoties vērā ņemamām kompetencēm futbolā un augsto profesionalitāti. 2022. gadā Mazurs ieguva UEFA-PRO licenci.

Vairākas sezonas Mazurs ir bijis arī FK Metta galvenā trenera asistents gan Andra Riherta, gan Andreja Gluščuka vadībā.

Trenera spējas tika novērtētas arī Latvijas futbola federācijā, dodot iespēju arī darboties Latvijas jaunatnes izlašu treneru štābā.

Vēlam Viktoram izdošanos, pieņemot jaunos izaicinājumus Eiropas futbolā! Ceram, ka pavadītais laiks mūsu klubā būs vērtīgs turpmākajā trenera karjerā!

Paldies par ieguldīto darbu, enerģiju un emocijām! 

Pēc vienpadsmit ar pusi pavadītajiem gadiem METTA ir pienācis laiks pieņemt jaunu izaicinājumu un doties jaunā piedzīvojumā. Paldies kluba vadībai, ka 2011. gadā izvēlējās un piedāvāja pievienoties FS Metta sistēmai, dodot lielisku iespēju attīstīties gan kā trenerim, gan kā personībai. Paldies Mairai par drošu un sakārtotu darba vidi! Paldies administrācijas darbiniekiem par grafikiem, bildēm, inventāru, medicīnu, loģistiku un daudz ko citu. Paldies visiem treneriem, ar kuriem laukumā un ģērbtuvēs pavadīju vislielāko laiku, ar kuriem varēju dalīties un īstenot savas idejas. Paldies katram METTA trenerim, darbiniekam, spēlētājam - esošam vai bijušajam - par kopā pavadīto laiku un emocijām! Daudzi no jums man ir kļuvuši par tuviem draugiem, no daudziem varēju mācīties, un, pateicoties jums varu lepoties par kopā pavadīto laiku un padarīto darbu! Paldies un veiksmi! METTA ir spēks!Viktors Mazurs