Elvijs Dzenītis un Raivis Andžāns ieguvuši B-UEFA trenera kategoriju

Miks Vilkaplāters
Ievietots 23.01.19.

Aizvadītajā nedēļā noslēgušās B-UEFA treneru programmas apmācības.

Janvāra mēnesī noslēgušās B-UEFA treneru izglītības programmas apmācības, kas četrās sesijās pa četrām dienām katra norosinājās 5 mēnešu garumā.

Treneru mācības noslēguši un ieguvuši B-UEFA treneru kategorijas ieguvuši arī divi FS Metta speciālisti – Elvijs Dzenītis un Raivis Andžāns.

Apmācību dalībnieki piedalījās gan klātienes praktiskajās, gan padziļinātās teorētiskās sesijās, ietverot dažādas profesionālās trenera kompetences, menedžera un organizatora dotības, pētot arī cilvēku uzvedību un cilvēciskās īpašības.

Apsveicam Elviju un Raivi ar šo notikumu un novēlam sekmīgu turpinājumu profesionālajā karjerā!

Apmācības bija ļoti laba pieredze. Pirmkārt, kursu apguvām kopā ar bijušajiem izlases spēlētājiem Aleksandru Cauņu un Oskaru Kļavu, kuriem ir milzīga spēlētāja pieredze un kuri izteica savas domas. Otrkārt, pirmo reizi kursa vēsturē treneri dalījās mikrogrupās pa pieciem vienā - devās pie citiem, piemēram uz Liepāju, Rīgas FS, iepazināmies ar to, kā kolēģi vada treniņprocesu. Tāpat apmācībās piedalījās treneru instrukuri, kuri dalījās ar savu bagātīgo pieredzi un padomiem. Daudz jauna uzzināju tieši par futbolu 11 pret 11, taktiskajām niansēm. Trīs dienas pavadījām arī Staicelē, kur aizvadījām praktiskās nodarbības.AElvijs DzenītisFS Metta treneris B-UEFA apmācības kurss bija ļoti vērtīgs, kurš varēja papildināt zināšanas par treniņu organizēšanu, plānošanu, uzdevumu izvēli, dažādiem lielā futbola 11 pret 11 uzstādījumiem, prasībām un taktiskajām niansēm. Interesanta pieredze bija arī dalījums mikorgrupās, kur varējām iepazīties kā treniņu vada citi Latvijas treneri. Atkārtojām arī iepriekš iegūtās zināšanas, ieskatījāmies arī LFF uzbūvē, kopējās futbola sistēmas procesos.Raivis AndžānsFS Metta treneris