Lieliskā gaisotnē aizvadīts tradicionālais "Lielie ar Mazajiem" pasākums

Miks Vilkaplāters
Ievietots 06.03.17.

Svētdien, 5.martā, Elektrum Olimpiskā centra futbola zālē norisinājās ikgadējais sezonas ievadpasākums  Lielie ar Mazajiem.

Aizvadītajā svētdienā jau astoto reizi Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās enerģijas un pozitīvu emociju pilnais “Lielie ar Mazajiem”, vienviet pulcējot mazos futbolistus, vecākus, fanus, trenerus, draugus un, protams, arī meistarkomandas futbolistus.

Oficiālā daļa tika iesākta skaļu ovāciju un METTAs himnas pavadījumā, sagaidot mūsu Meistarkomnadas spēlētājus dodamies laukumā, kuri arī tika tuvāk iepazīstināti publikai.

Protams, viens no interesantākajiem notikumiem, kā allaž bija virves vilkšana starp MAZAJIEM un FK Metta/LU futbolistiem, kurā jau astoto reizi pēc kārtas pārāki bija Mazie, vēlreiz apliecinot savu enerģiju un nerimstošo spēku. Virves vilkšanas izaicinājumu pieņēma arī Tēvu komanda, kuriem gan spraigā cīņā izdevās pārspēt Mazos ziķerus.

Pasākuma gaitā apmeklētājiem bija arī iespēja piedalīties Sportland un Nike sitiena precizitātes un spēka konkursos, izskriet šķēršļu joslu, izbaudīt LGK (Latvijas Gumijlēcēju klubs) piedāvātās piepūšamās atrakcijas, iemūžināt mirkļus pie foto sienas, kā arī iepazīt virtuālo realitāti un jaunāko Nike produkciju Sportland zonā.

Tāpat šogad jaunievedums bija mini-turnīrs starp bērnu un vecāku komandām, kura turnīra spēlēs veiksmīgi tika piesaistīti arī Meistarkomandas spēlētāji un FS Metta treneri – lieliskā, draudzīgā futbola gaisotnē aizvadot 15 spēļu kārtas. Pasākuma noslēgumā, pēc aktiviātēm dienas garumā, zaļi-baltie pelnīti tika pamieloties ar gardo Picu LuLū.

Foto no pasākuma pieejams ŠEIT

Foto no aizvadītās FK Metta/LU pirmssezonas preses konferences pieejams ŠEIT