Paldies, Helmut!

Ievietots 03.08.21.

Turpmāk Meistarkomandas sastāvā vairs neredzēsim vārtsargu Helmutu Saulīti.

Sezonas otrajā pusē FK Metta informē par izmaiņām komandas sastāvā.

Klubs ziņo, ka pēc abu pušu vienošanās turpmāk FK Metta rindās vairs neredzēsim Helmutu Saulīti.

1998. gadā dzimušais vārtsargs FK Metta pievienojās 2018. gadā, kļūstot par komandas 2. vārtsargu, bet gadu vēlāk palīdzēja FK Metta/Latvijas Universitāte izcīnīt titulu 1. līgas B čempionātā.

JDFS Alberts audzēknis debiju Virslīgā piedzīvojis 2020. gadā, un kopumā Helmuts Meistarkomandas rindās aizvadījis 25 spēles – visas aizvadītajā sezonā.

Kopumā Saulītim arī 1 spēle Latvijas U-17 un U-19 izlasēs, kā arī vārtsargs ticis izsaukts uz U-21 izlases treniņnometni.

Par Helmuta turpmākajām gaitām drīzumā varēs uzzināt no vārtsarga nākamā kluba.

Paldies Tev par ieguldīto darbu, enerģiju un emocijām treniņos un spēlēs! Ceram, ka pavadītais laiks klubā būs vērtīgs turpmākajā karjerā!

Bija liels prieks būt daļai no komandas visus šos gadus! Ieguvu neatsveramu pieredzi un zināšanas, kā arī piepildīju savu mērķi - debitēt Virslīgā. Liels paldies klubam un visiem treneriem, ar kuriem izdevās sastrādāties šajos gados un, protams, vislielākā pateicība vārtsargu treneriem Artūram Biezajam un Felipem Lemem, bez kuriem ikdiena bija neiedomājama. Veiksmi zaļi-baltajiem sezonas turpinājumā, un lai izdodas sasniegt nospraustos mērķus!Helmuts SaulītisFK Metta vārtsargs