Nesekmīgs otrais puslaiks FS Metta komandai liedz izcīnīt punktus pret Rīgas FS

Ievietots 11.07.20.

Otro spēli Sieviešu futbola līgas sezonā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

0 - 3
Rīgas Futbola skola

Sestdien, 11. jūlijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi otro spēli Sieviešu futbola līgā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Rīgas FS.

Spēli aktīvāk iesāka Rīgas FS futbolistes un 6. minūtē tika pie bīstama soda sitiena, tomēr sitiens no 20 metriem lidoja nedaudz garām vārtiem.

Arī mettietes veidoja labus uzbrukumus, vairāk izmantojot labo flangu, taču, neskatoties uz ielaušanos soda laukumā, bīstami sitieni izpalika.

Turpinājumā teritoriāls pārsvars joprojām piederēja viesu komandai, un pretinieces izmēģināja veiksmi no dažādām distancēm – Siņutkina vārtos darbojās nevainojami.

Mājinieces tikmēr centās aizskriet ātros uzbrukumos un nopelnīja vairākas standartsituācijas – soda laukumā Rīgas FS aizsardzība darbojās droši un precīzi.

Otrā puslaika sākumā bīstami uzbrukumi bija viešņām, pāris epizodēs glāba Siņutkina, bet laukuma otrā pusē uzbrukumā aktīva bija uz maiņu uznākusī Daņilova.

Tomēr 58. minūtē rezultāts tika atklāts, kad ar precīzu sitienu izcēlās Rīgas FS futboliste – 0:1. Nedaudz vēlāk pretinieces trāpīja arī pa pārliktni.

Diemžēl tas nebija viss – pēc laba individuālā reida Rīgas FS guva arī otros vārtus, mettietēm sarežģījot uzdevumu atspēlēties.

Lai arī FS Metta izdevās izveidot vairākus potenciāli labus uzbrukumus, tomēr īstajā brīdī pretinieces nobloķēja sitienus vai pārtvēra bumbu Rīgas FS guva arī savus trešos vārtus, kas bija pēdejie šajā spēlē.

Nesekmīgs otrais puslaiks un zaudējums ar 0:3.

Otrajā spēlē otrais zaudējums. Protams, ka rūgtums, ņemot vērā, ka bija iespējas, kur aizķerties abās spēlēs un vismaz kādu no tām noslēgt ar mums pozitīvu iznākumu. Šodien iesākām līdzīgi, izveidojām momentus gan mēs, gan pretinieki. Savukārt otrajā puslaikā mums pietrūka enerģijas turpināt iesākto. Neizdevās īsti pieturēt bumbu un aizsardzībā sabrukām tieši centra zonā, no kurienes arī tika gūti vārti. Joprojām esam gados jauna komanda, brīžos pietrūkst kāda līdera, kas sapurinātu komandu un uzņemtos vadību attiecīgajos spēles momentos. Ticu, ka ar pieredzi tas atnāks, meitenes uzņemsies individuāli atbildību vairāk uz sevi un spēs atbildīgajos brīžos izšķirt spēles iznākumu mums par labu. Pēc ilgas pauzes bija patīkami atgriezties un spēlēt mājās - Hanzā. Paldies visiem, kas ieradās atbalstīt klātienē un kopā ar mums radīja patīkamu futbola gaisotni. Gaidīsim tikpat siltu atbalstu jau nākamajā spēlē pret Riga United FC Ladies!Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere