Liene Vāciete: "Uzbrukumā bijām uzdevumu augstumos, šoreiz mūs pievīla darbības aizsardzībā."

Ievietots 20.07.21.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda.

Sestdien, 17. jūlijā, Preiļu pilsētas stadionā kārtejo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, tiekoties ar līdervienību Rīgas FS.

Notikumiem bagātajā spēlē pirmās vadībā izvirzījās mettietes, tomēr puslaika otrajā pusē divi gūtie vārti pēc 45 minūtēm deva vadību Rīgas FS futbolistēm.

Traka izvērtās spēles galotne – īsā laikā rezultāts kļuva 3:3, tad pretinieces ieguva divu vārtu pārsvaru, bet izskaņā Lipšāne panāca 4:5.

Lai arī līdz momentam zaļi-baltās tika, diemžēl izlīdzinājumu panākt neizdevās, piedzīvojot zaudējumu dramatiskā galotnē.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenās treneres Lienes Vācietes komentāru:

Spēle pret Rīgas FS bija tāda pēdējā reālā iespēja aizķerties cīņā par 1. vietu Sieviešu Futbola Līgā. Ar tādu atdevi un motivāciju arī devāmies laukumā. Uzbrukumā bijām uzdevumu augstumos, par ko liecina arī četri gūtie vārti, šoreiz mūs pievīla darbības aizsardzībā, jo ielaidām vairāk, turklāt ļoti vienkāršās situācijās. Protams, rūgtums par zaudējumu, bet kopumā priecē tas, kādu sniegumu rādījām. Jūtu, ka turpinām augt un attīstīties, kā arī līdz ar to pārliecība par saviem spēkiem nekur neizpaliek. Sieviešu futbola līgā vien atlikušas četras spēles - noteikti pacentīsimies katru no spēlēm noslēgt ar mums pozitīvu iznākumu!Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere