Liene Vāciete: "Šī noteikti nebija no tām vieglākajām spēlēm!"

Ievietots 21.06.21.

Astoto spēli Sieviešu futbola līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda.

1 - 0
SK Super Nova

Svētdien, 20. jūnijā, Hanzas vidusskolas laukumā kārtejo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, uzņemot SK Super Nova/RTU.

Pirmajā puslaikā vadību panāca mettietes, kad 20. minūtē ar precīzu sitienu izcēlās Uma Upīte.

Otrajā puslaikā saspringtais rezultāts neļāva atslābt, un spriedze saglabājās līdz spēles pēdējai sekundei, taču FS Metta futbolistes izcīnīja uzvaru ar 1:0!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenās treneres Lienes Vācietes komentāru:

Esam priecīgi, ka pēc divu nedēļu pauzes atkal varējām doties laukumā un ļoti svarīgā spēlē gūt uzvaru. Šī noteikti nebija no tām vieglākajām spēlēm. Gan laikapstākļi bija sarežģīti, gan sīksts pretinieks, kuram pirmajā tikšanās reizē jau piekāpāmies. Priecājos, ka pēdējās trīs spēlēs, neskatoties uz spēles ritējumu, esam spējuši noslēgt ar pozitīvu iznākumu. Tas liecina, ka mentālais briedums un komandas sīkstums sāk veidoties. Tas ļoti priecē, kā arī palīdz iegūt pārliecību atlikušajās spēlēs. Līdz nākamajai spēlei piestrādāsim pie momentu realizācijas. Jāsāk sist savus momentus iekšā, tad arī pašas spēles ritēs vieglāk.Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere