Liene Vāciete: "Patīkamais rezultāts noteikti ceļ spēlētāju un komandas pārliecību!"

Ievietots 01.05.21.

Ceturto spēli Sieviešu futbola līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda. (Foto: LFF)

FS Metta
5 - 1
FK Olaine

Sestdien, 1. maijā, Hanzas vidusskolas laukumā otro mājas spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, uzņemot FK Olaine.

Pirmajā puslaikā mettietes spēlēja rezultatīvi un guva trīs vārtus, pārtraukumā dodoties ar 3:0 pārsvaru.

Otrajā puslaikā ar vārtiem izcēlās arī Lipšāne un Treimane, bet pretinieces guva goda vārtus. Spēles gala rezultāts – 5:1.

Otro mājas spēli izdodas noslēgt ar pārliecinošu uzvaru.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenās treneres Lienes Vācietes komentāru:

Šodien beidzot izdevās noķert savu spēli, kā arī realizācija uzlabojās, tas priecē. Izanalizējām iepriekšējā spēlē pieļautās kļūdas, šodien tās jau bija krietni mazāk. Veicām dažas rotācijas gan sastāvā, gan pozīcijās, izskatās, ka tas nostrādāja. Patīkamais rezultāts noteikti ceļ spēlētāju un komandas pārliecību, bet tagad pats būtiskākais turpināt uzlabot savu spēli līdz pat sezonas noslēgumam.Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere