Liene Vāciete: "Aizvadījām ļoti smagu spēli gan emocionāli, gan fiziski."

Ievietots 29.07.21.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda (Titula foto: LFF).

Sestdien, 24. jūlijā, Liepājas stadiona “Daugava” rezerves laukumā kārtejo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, viesojoties pie Liepājas FS.

Pirmajā puslaikā liepājnieces guvas divus vārtus, kas pēc pirmajām 45 minūtēm deva 2:0 pārsvaru.

Otrajā puslaikā mettietēm nācās atspēlēties, bīstamību izdevās radīt pēc standartsituācijām, tomēr tas bija par īsu, lai iegūtu kaut punktu šajā spēlē.

0:2 zaudējums pret tiešajām konkurentēm.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenās treneres Lienes Vācietes komentāru:

Šoreiz pret Liepājas FS piedzīvots bezierunu zaudējums. Kopumā Liepājā aizvadījām ļoti smagu spēli gan emocionāli, gan fiziski. Šķiet, ka bijām atstājušas visus savus spēkus un emocijas Preiļos pret Rīgas FS meitenēm. Par futbola pusi neko daudz nevēlos komentēt, ja spēlētājas ir emocionāli un fiziski tukšas, tad nekādu baigo futbola saturu sagaidīt nevar. Priekšā mums vēl ir četras spēles Sieviešu Futbola Līgā, kā arī Latvijas Kausa izcīņa. Šobrīd strādāsim pie tā, lai atjaunotu emocijas un spēkus, kas tad arī palīdzēs aizvadīt atlikušo sezonu uz pozitīvas nots, un tad jau runāt vairāk par futbola pusi.Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere