FS Metta viesos piedzīvo zaudējumu pret FK Olaine

Ievietots 01.11.22.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FK Olaine
1 - 0

Otrdien, 1. novembrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu pirmspēdējo spēli Sieviešu futbola līgā, Olaines pilsētas stadionā viesojoties pie vietējās FK Olaine.

Pirms spēles FS Metta turnīra tabulā jau bija nodrošinājusi 2. vietu ar 31 izcīnīto punktiem, bet FK Olaine ar 23 punktiem bija ceturtās.

Pirmajā sezonas savstarpējā spēlē komandas cīnījās neizšķirti 1:1, bet otrajā reizē ar 2:1 pārākas bija mettietes.

Spēles pirmajā puslaikā aktīvākas bija olainietes, kurām šajā spēlē bija nepieciešama uzvara, lai pacīnītos par bronzas godalgām.

Viesu futbolistes izdarīja vairākus sitienus, reizi trāpot arī pa pārliktni, kamēr FS Metta futbolistes centās atbildēt ar pretuzbrukumiem, uzbrukumā meklējot Nelli Treimani.

Tomēr pašā puslaika izskaņā FK Olaine panāca savu – 44. minūtē Madaras Matrevicas atsito bumbu vārtos raidīja pretinieču spēlētāja, izvirzot komandu vadībā (0:1).

Otro puslaiku zaļi-baltās iesāka enerģiski, turklāt bija tuvu izlīdzinājumam – Nelle Treimane izskrēja vienatnē pret vārstardzi, apspēlēja, taču sitiens trāpīja pa stabu.

Kopumā otrajā puslaikā līdzvērtīgā cīņā bumba daudz atradās laukuma vidusdaļā, bet 80. minūtē līdzīgā epizodē, kā mājinieces guva vārtus, Paula Dzene raidīja bumbu tīklā, tomēr tika fiksēta aizmugure.

Rezultāts izskaņā gan vairs nemainījās, pirmspēdējā spēlē mūsu futbolistēm piedzīvojot minimālu zaudējumu.