FS Metta sieviešu komanda "Ziemas Kauss" turnīru iesāk ar zaudējumu

Ievietots 30.01.20.

Pirmo spēli “Ziemas Kauss” turnīrā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

1 - 3
Rīgas Futbola skola

Pirms jaunās Sieviešu futbola līgas sezonas otro reizi divās sezonās tiek aizvadīts “Ziemas Kauss” turnīrs, kas kalpo kā sagatavošanās pārbaudes spēļu cikls sieviešu komandām.

Viena apļa sacensībās piedalīsies četras komandas: FK Dinamo Rīga, FS Metta, kā arī divas Rīgas Futbola skolas komandas.

Spēles sākumā bumbu vairāk kontrolēja Rīgas FS futbolistes, turklāt 5. minūtē pēc sitiena no soda laukuma iekšienes norībināja vārtu stabu.

Mettietes atvirzīja spēli uz laukuma vidusdaļu, un labā pozīcijā sevi izvirzīja Vainere, bet pretinieču vārtsardze sitienu atvairīja.

Rezultātu gan atklāja pretinieces – 21. minūtē nevainojami soda sitienu vārtu augšējā stūrī trāpīja Čemirtāne (0:1).

Līdz puslaika beigām izteikti bīstamu momentu vairs nebija, un neliels pārsvars piederēja Rīgas Futbola skolas meitenēm.

Otrā puslaika sākums gan izvērtās spilgtāks, un abas komandas apmainījās vārtu guvumiem.

49. minūtē Anastasija Vainere tika nogāzta soda laukumā un pati realizēja 11 metru soda sitienu – 1:1.

Diemžēl trīs minūtes vēlāk no tuvas distances pretinieces atguva vadību – 1:2.

Turpinājumā mettietes meklēja iespējas uzbrukumā, lai atspēlētos, tomēr pretinieces centās spēli nomierināt un kontrolēt bumbu.

Pašā spēles izskaņā Rīgas FS guva arī trešos vārtus, un FS Metta iesāk “Ziemas Kausa” turnīru ar zaudējumu.

Laura Siņutkina, Fanija Mežecka, Tīna Zankovska, Rebeka Sniedzīte, Evelīna Liepiņa, Alīna Šilova, Amēlija Lipšāne, Paula Liniņa, Anastasija Vainere, Katrīna Daņilova, Ketija Karmena Pozņiaka

Patrīcija Enia Sidere, Katrīna Augustāne, Elīza Paula Sīpola, Laura Viviāna Poiša