FS Metta sieviešu komanda sezona ievadā pieveic Rīgas FS

Ievietots 23.04.23.

Pirmo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

3 - 0
Rīgas Futbola skola

Svētdien, 23. aprīlī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu pirmo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Rīgas FS.

Uzreiz no pirmajām minūtēm FS Metta futbolistes devās uz priekšu un 10. minūtē jau panāca divu vārtu pārsvaru – pa reizei izgājienu pret vārtsardzi izmantoja Emīlija Sofija Druviņa un Signija Šenberga (2:0)!

Neilgi pēc tam labs moments bija arī pretiniecēm, taču bumba lidoja garām vārtiem, bet laukuma otrā pusē Šenberga trāpīja pa stabu, tikmēr Druviņas sitienus atvairīja vārtsardze.

Otrā puslaika sākumā soda laukumā tika nogāzta Šenberga, un sekojošo 11 metru soda sitienu pārliecinoši realizēja Amēlija Lipšāne (3:0)!

Arī turpinājumā FS Metta kontrolēja spēles gaitu, bija iespējas palielināt spēles rezultātu, taču tas palika nemainīgs.

3:0 uzvara sezonas ievadā!