FS Metta sieviešu komanda piekāpjas Igaunijas čempionvienībai FC Flora

Ievietots 25.02.23.

Otro spēli Baltijas līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

0 - 3
FC Flora

Sestdien, 25. februārī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi otro spēli Baltijas līgā, tiekoties ar Igaunijas čempionvienību FC Flora.

Pirmajā Baltijas līgas kārtā mettietes atspēlējās no 0:2 un cīnījās neizšķirti pret SFK Rīga, bet FC Flora rezultatīvā cīņā ar 5:3 pārspēja igauņu Saku Sporting.

Spēles sākumā teritoriālais pārsvars piederēja viesu futbolistēm, kamēr mettietes labi atrada brīvās zonas flangos, izmantojot Druviņu un Garanču, tomēr līdz sitienam nenonāca.

Līdz pat puslaika vidum izteikti bīstamu momentu nebija, tomēr drīz vien pretinieces ar tālsitiena palīdzību panāca 1:0 vadību.

Pēc gūtajiem vārtiem FC Flora enerģiski uzbruka, un FS Metta futbolistes vairāk darbojās aizsardzībā. Diemžēl tuvāk puslaika noslēgumam krita arī otrie vārti – ass raidījums vārtu virzienā no labā flanga un bumba vārtu tīklā (0:2).

Otrajā puslaikā FS Metta futbolistes nedaudz mainīja taktisko zīmējumu, pārejot uz spēli ar diviem uzbrucējiem un meklējot iespējas ātrajos pretuzbrukumos.

Titulētās pretinieces pacietīgi kontrolēja bumbu, kā arī izveidoja pāris momentus – vietā bija Matrevica, bet vienā reizē paglāba arī vārtu pārliktnis.

Tuvojoties spēles beigām FC Flora iesita trešos vārtus pēc stūra sitiena, tikmēr pašā izskaņā Šenberga pārtvēra vārtsardzes piespēli, iesita vārtos, bet… tiesneši neticamā kārtā fiksēja aizmuguri.

Vērtīga mācība un 0:3 zaudējums pret Igaunijas spēcīgāko komandu.

Madara Matrevica, Uma Upīte, Katrīna Augustāne, Kristīne Evelīna Lodziņa, Rebeka Sniedzīte, Paula Linda Liniņa, Amēlija Lipšāne, Alīna Šilova, Emīlija Sofija Druviņa, Elīza Paula Sīpola, Katrīna Garanča

Signija Šenberga, Sofija Gluščuka, Fanija Mežecka, Anastasija Vainere, Tīna Zankovska, Paula Dzene

Svētdiena, 26. februāris, plkst. 18:20