FS Metta sieviešu komanda piedzīvo minimālu zaudējumu pret FK Olaine

Ievietots 11.03.23.

Trešo spēli Ziemas kausa sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

0 - 1
FK Olaine

Sestdien, 11. martā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi trešo spēli Ziemas kausā, tiekoties ar FK Olaine.

Pirmajā spēlē zaļi-baltās ar 2:0 pieveica FK Iecava/FS Jelgava, bet otrajā spēlē ar 3:0 pārspēja Rīgas FS.

Spēles sākumā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja zaļi-baltās. Puslaika vidū izdevās izveidot arī divus asus momentus, taču Liniņas un Šenbergas sitieni lidoja nedaudz garām.

Izskaņā gan Liniņa raidīja bumbu vārtos, taču tika fiksēta aizmugure – pēc pirmajām 40 minūtēm uz tablo bija divas nulles.

Otrā puslaika sākumā pēc stūra sitiena FS Metta futbolistes vēlreiz raidīja bumbu vārtu tīklā, taču atkal vārtu guvums tika atcelts.

Tikmēr 54. minūtē pēc sava stūra sitiena iekritām pretuzbrukumā, pēc kura FK Olaine ieguva vadību (1:0).

Līdz spēles beigām spiediens pieauga, Druviņa guva komandas jau trešos (!) vārtus, kuri tika atcelti; pašā izskaņā rīdziniecēm bija divas standartsituācijas, tomēr izraut vismaz punktu neizdevās.

Piedzīvojam pirmo zaudējumu “Ziemas kauss” izcīņā.

Madara Matrevica, Rebecca Malmberg, Rebeka Sniedzīte, Fanija Mežecka, Paula Linda Liniņa, Una Jēgere, Alīna Šilova, Alessia Holst, Vasilisa Sadikova, Marija Klementjeva, Signija Šenberga

Amēlija Lipšāne, Kristīne Evelīna Lodziņa, Tīna Zankovska, Anastasija Vainere, Emīlija Sofija Druviņa, Liisa Ellen Eerikainen

Sestdiena, 18. marts, plkst. 13:00