FS Metta sieviešu komanda pēdējā mājas spēlē cīnās neizšķirti ar Riga United Ladies

Ievietots 25.09.19.

Noslēdzošo mājas spēli aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

2 - 2
Riga United Ladies

Trešdien, 25. septembrī, kārtējo Sieviešu Futbola līgas spēli aizvadījusi FS Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Riga United Ladies.

Spēli aktīvāk iesāka zaļi-baltās, un 6. minūtē pēc reida kreisajā flangā soda laukumā ielauzās Nelle Treimane, tomēr no labas pozīcijas trāpīja pa vārtu stabu.

Turpinājumā joprojām neliels pārsvars piederēja mettietēm, kamēr pretinieces pāris reizes izmēģināja laimi ar sitieniem no distances.

Puslaika otrajā daļā teicama iespēja atklāt rezultātu bija Alīnai Šilovai, tomēr pēc teicamas Treimanes piespēles mūsu kapteines sitiens trāpīja pa vārtu pārliktni.

Otrā puslaika sākums sekmīgāks padevās Riga United Ladies – pēc stūra sitiena bumba pēc vairākiem rikošetiem nonāca vārtos – 0:1.

FS Metta futbolistes neapjuka, un īsā laikā divas reizes realizēja soda sitiena iespēju – vispirms no 25 metriem precīzi sita Vainere, bet drīz pēc tam no 18 metriem vārtus guva Šilova – 2:1!

Šķietami mājinieces devās pēc trešajiem vārtiem, bet pēc standartsituācijas ielaida otros – nesekmīgi nosegta pretspēlētāja un 2:2. Uzvarai pretī devāmies enerģiski, bet pietrūka laika – rezultatīvs neizšķirts.

Ar izcīnīto neizšķirtu bija pietiekami, lai savā debijas sezonā Sieviešu Futbola līgā FS Metta komanda izcīnītu 3. vietu un bronzas medaļas!

Apsveicam meitenes, trenerus, personālu, līdzjutējus un visus iesaistītos, kas palīdzēja aizsniegties līdz bronzas godalgām!