FS Metta sieviešu komanda izcīna 2. vietu "Zemgale Cup"

Ievietots 04.11.19.

Novembra ievadā “Zemgale Cup” turnīru aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

Nedēļas nogalē, no 2. līdz 3. novembrim, “Zemgale Cup” turnīru aizvadījusi mūsu sieviešu Meistarkomanda.

Šajās sacensībās piedalījās 5 komandas no trim valstīm – FS Metta, BFC Daugavpils, FK Olaine, kā arī leišu FK Utenis un somu IK Myran.

“Zemgale Cup” ietvaros vienības izspēlēja viena apļa turnīru, katru spēli aizvadot 2×30 minūtes.

Mettietes turnīru iesāka ar minimālu uzvaru 1:0 pār Somijas klubu IK Myran, vienīgos vārtus jau 3. minūtē gūstot Anastasijai Vainerei.

Otrajā spēlē zaļi-baltās tikās ar SFL labi iepazīto pretinieci BFC Daugavpils, šajā spēlē izcīnot drošu uzvaru ar 2:0. Pa vārtiem Ketijai Karmenai Pozņiakai un Anastasijai Vainerei.

Trešajā cīņā mūsu futbolistēm pretī stājās Lietuvas komanda FK Utenis, kuru pārspēt izdevās visai pārliecinoši – uzvara ar 4:1. Divi vārti Nellei Treimanei, bet pa vieniem – Katrīnai Daņilovai un Lindai Kazlauskai.

Noslēdzošajā spēlē pret FK Olaine – spēles pirmajās astoņās minūtēs komandas apmainījās ar realizētiem 11 metru soda sitieniem (precīzi sita Nelle Treimane), bet spēles noslēdzošajā daļā izšķirošos vārtus guva pretinieces.

Pēdējā spēlē zaudējums ar 1:2, kas nozīmēja, ka mūsu komandai turnīrā 2. vieta un sudraba medaļas!

Apsveicam meitenes un treneri Lieni Vācieti ar sekmīgo startu “Zemgale Cup”!