FS Metta rezultatīvā spēlē cīnās neizšķirti pret Liepājas FS

Ievietots 04.06.23.

Sesto spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

2 - 2
Liepājas FS

Svētdien, 4. jūnijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu sesto spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Liepājas FS.

Pirms šīs spēles Liepājas FS atradās trešajā vietā ar 13 punktiem, bet zaļi-baltās bija sakrājušas 9 punktus, kas deva 4. vietu.

Spēles sākumā aktīvākas bija mājinieces, tomēr 16. minūtē nopelnīja pendeli uz saviem vārtiem, ko pretinieces realizēja (0:1).

Arī turpinājumā bumbu vairāk kontrolēja FS Metta futbolistes, vienā no epizodēm pēc soda sitiena izspēles Vainere trāpīja pa pārliktni.

34. minūtē soda laukumā jau tika nogāzta Vainere, un sekojošo 11 metru soda sitienu realizēja Amēlija Lipšāne – 1:1!

Diemžēl uzreiz minūti vēlāk vārtus no 16 metriem guva Liepājas FS futbolistes, atjaunojot vienu vārtu pārsvaru – 1:2.

Otrā puslaika sākumā zaļi-baltās aktīvi izmantoja flangus, līdz 65. minūtē vēlreiz panāca izlīdzinājumu – ar precīzu sitienu izcelās Emīlija Sofija Druviņa (2:2)!

Izskaņā vārtus varēja gūt abas komandas, pēc stūra paglāba Matrevica, bet rezultāts nemainījās.