FS Metta izbraukumā piedzīvo zaudējumu pret Liepājas FS

Ievietots 25.07.21.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda.

Liepājas FS
2 - 0

Sestdien, 24. jūlijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Liepājā viesojoties pie vietējās Liepājas FS.

Turnīra tabulā no 2. līdz 5. vietai komandas ierindojas ļoti blīvi, tāpēc šai spēlei bija liela nozīme. FS Metta futbolistes ar 18 punktiem ieņēma 2. vietu, bet liepājnieces ar 12 punktiem bija ceturtās.

Spēles pirmo momentu 22. minūtē izveidoja mettietes – Amēlija Lipšāne veica ilgu reidu, ielauzās soda laukumā, taču sita pāri vārtiem.

Diemžēl puslaika otrajā nogrieznī mājinieces guva divus vārtus – divreiz kreisajā flangā pretiniecēm izdevās saasinājums, un Signija Šēnberga divreiz sita precīzi (0:2).

Otrajā puslaikā FS Metta futbolistēm priekšā bija grūts uzdevums – atspēlēt divu vārtu deficītu, tomēr uzbrukumā trūka asuma un izveidot bīstamību izdevās tikai pēc standartsituācijām.

Iespējas bija arī pretiniecēm – divreiz komandu paglāba arī Siņutkina, taču izglābt vismaz punktu šajā spēlē neizdevās. Zaudējums Liepājā ar 0:2.