FS Metta izbraukumā piedzīvo zaudējumu pret FK Dinamo Rīga

Ievietots 01.06.19.

Sesto spēli Sieviešu futbola Virslīgā aizvadījusi FS Metta komanda.

FK Dinamo Rīga
6 - 1

Sestdien, 1. jūnijā, savu 6. kārtas spēli Sieviešu futbola Virslīgā aizvadījusi FS Metta komanda, Ostvalda vidusskolas laukumā viesojoties pie FK Dinamo Rīga.

Pirms gaidāmās spēles mettietes piecās spēlēs bija izcīnījušas 12 punktus, ierindojoties 1. vietā, kamēr pretinieces ar 10 punktiem (viena spēle rezervē) ieņēma 2. pozīciju.

Mettietes satura ziņā aizvadīja labu pirmo puslaiku, tomēr nedaudzās individuālās kļūdas aizsardzībā pretinieces prasmīgi izmantoja.

FK Dinamo Rīga sekmīgi realizēja savas iespējas, gūstot četrus vārtus, kamēr zaļi-baltās atbildēja ar vienu precīzu sitienu – rezultatīvs raidījums padevās Anastasijai Fjodorovai.

Otrajā puslaikā spēle kļuva brīvāka, atveroties arī vairākām uzbrukuma zonam. Šajā spēles nogrieznī tika gūti divi vārti, abas reizes izceļoties pretiniecēm.

Līdz ar to FS Metta izbraukumā ar 1:6 piekāpās pieredzes bagātajām futbolistēm no FK Dinamo Rīga.