FS Metta viesos gūst vārtus katrā no puslaikiem un pārspēj SK Super Nova/RTU

Ievietots 21.05.23.

Ceturto spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

SK Super Nova
0 - 2
FS Metta

Svētdien, 21. maijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu ceturto spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, RTU stadionā viesojoties pie SK Super Nova/RTU.

Pirmajā puslaikā bumbu vairāk kontrolēja FS Metta futbolistes, turklāt bija asākas uzbrukumā, kopā izdarot 8 sitienus vārtu virzienā.

Divreiz bumba trāpīja pa vārtu stabu, bet 34. minūte pēc ātras pārejas uzbrukumā Alessia Holst nogādāja bumbu pie Signijas Šenbergas, kura ar spēcīgu sitienu no tuvas distances panāca 1:0.

Arī otrajā puslaikā viesu futbolistes vairāk darbojās ar bumbu, ātri arī gūstot otros vārtus – šoreiz Šenberga teicami vārtu priekšā atrada Katrīnu Garanču, kura sita precīzi (2:0)!

Rezultāts spēlē vairs nemainījās, un zaļi-baltās izcīnīja sauso uzvaru viesos.