Ievietots 17.07.21.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda.

Rīgas Futbola skola
5 - 4

Sestdien, 17. jūlijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi desmito spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Preiļu pilsētas stadionā tiekoties ar Rīgas FS.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, nedaudz asāk uzbrūkot Rīgas FS futbolistēm, bet 16. minūtē vadībā izvirzījās tieši mettietes.

Arta Luīze Lubiņa savā laukuma pusē iesāka uzbrukumu, viesu futbolistes veica teicamu saspēli un pēc Treimanes centrējuma Lubiņa ar precīzu sitienu panāca 1:0!

Arī turpinājumā laukumā bija vērojams līdzvērtīgs futbols, tomēr īsā laikā pretiniecēm izdevās gūt vadību.

Vispirms 32. minūtē Rīgas FS pēc standartsituācijas izmantoja apjukumu vārtu priekšā, bet divas minūtes vēlāk realizēja 11 metru soda sitienu (1:2).

Aizraujošākie spēles notikumi gan bija sagaidāmi spēles noslēdzošajā nogrieznī – un tas viss sākās 68. minūtē ar Nelles Treimanes elegantiem izlīdzinājuma vārtiem pēc standartsituācijas (2:2)!

Trīs minūtes vēlāk pretinieces pēc stūra sitiena atkal atguva vadību, bet 76. minūtē Treimane vēlreiz panāca izlīdzinājumu (3:3)!

Diemžēl pēc divām minūtēm Rīgas FS guva savus ceturtos vārtus, un, tuvojoties izskaņai, arī piektos. Intrigu trakā galotnē atgrieza Amēlija Lipšāne, kas 90. minūtē izcili trāpīja devītniekā (5:4)!

Kompensācijas laikā pēc Treimanes centrējuma bīstami ar galvu uzsita Sīpola, tomēr atspēlēšanās šoreiz neizdevās. Dramatiskā un vārtiem bagātā spēlē piedzīvots minimāls zaudējums.