FS Metta aizraujošā galotnē izspēlē neizšķirtu pret FK Olaine

Ievietots 22.05.22.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FS Metta
1 - 1
FK Olaine

Svētdien, 22. maijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu piekto spēli Sieviešu futbola līgā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Olaine.

Pirmajā puslaikā iespējas gūt vārtus bija abām komandām, taču daudz asāk un bīstamāk uzbruka tieši pretinieces.

Olainietes norībināja pārliktni, pāris reizes paglāba Matrevica, kamēr zaļi-baltās atbildēja ar Dzenes sitienu no labas pozīcijas, taču vietā bija vārtsardze.

Tomēr 54. minūtē tieši FK Olaine panāca savu un izvirzījās vadībā (0:1). Pēc ielaistajiem vārtiem jau pārsvars piederēja mājiniecēm.

68. minūtē lieliska iespēja no vārtu priekšas bija Treimanei, kurai nedaudz pietrūka sitiena precizitātes, bet desmit minūtes vēlāk tieši Nelle panāca izlīdzinājumu (1:1)!

FS Metta futbolistes devās uz priekšu izraut uzvaru, kompensācijas laikā pretinieces saņēma arī noraidījumu, Lipšānei bija iespēja izraut uzvaru ar 11 metru soda sitienu, taču to realizēt neizdevās.

Dramatiskā spēlē pirmais neizšķirts šosezon.